Çiçeğin de tasarımı mı olurmuş ?

Benice çiçekleri, floral tasarım eğitimi almış ve bu konuda dünyadaki tüm trendleri en yakında takip eden Benice Çiçekçilik Tasarım ekibi tarafından tasarlanıyor. Benice Çiçekçilik Tasarım ekibi klasik ve güncel floral tasarım prensiplerini, mevsimin en taze çiçekleri ile yorumlayarak online çiçek siparişinde en iyi deneyimi en güzel tasarımlarla İstanbullularla ve tüm Türkiye ile buluşturuyor!

Benice Çiçekçilik tasarımları ve sunduğumuz düzenlemeler form, doku, boyut, renk ve pattern gibi temel floral tasarım prensiplerini izlerken güncel yaklaşımlar ve farklı objeleri de içerecek şekilde modern bir bakış açısı ile oluşturuluyor. Böylece en stil sahibi buketlerden limonata bardağında serinletici tasarımlara, meşe odununda sukkulentlerden budama sanatından esinlenmiş ayçiçeklerine kadar birbirinden farklı ve çarpıcı düzenlemeyi gurur ve sevgiyle sunabiliyoruz.

Bizce başarı detayların birleşiminden oluşur. Bu nedenle Benice Çiçekçilik ekibi, o şanslı kişi için bu çiçekleri hazırlarken senin göstereceğin özenin aynısını gösteriyor. Benice Çiçekçilik merkezinden çıkan buketlerin burlapları sanki bizler sevgilimize götürecekmişiz gibi özenle katlanır, en güzel kurdeleler ile bağlanır ve özel notunuz el yazısı ile yazılarak özel not kartımızda mühürlenerek gönderinize eklenir.

Kısacası Benice Çiçekçilik çiçekleri, “Şimdi hazırım” diyen güzel kadınların yedi kez aynaya baktığı gibi kendine bakar, yola öyle çıkar.

Saygılarımızla,

BENİCE ÇİÇEKÇİLİK
Adres: EGEMEN BULVARI DR.SADIK AHMET SK. NO:1 KARTAL - ISTANBUL
Tel: 0 (216) 353 39 27
0 (216) 387 50 13
Fax: 0 (216) 374 89 71
GSM: 0 (537) 307 88 94